(212) 727 4751
Hit enter to search

Yükümüz Ağır, Biliyoruz !

Haziran 1999 yılı Haziran ayından beri hizmet veren kliniğimizde bu güne binlerce pet dostumuzu kabul ettik ve şifa dağıttık. O günden bu güne kliniğimiz hem ekip hem donanım olarak büyümeyi hiç bırakmadı. Ekibimiz her geçen gün büyüdü ve terübesine tecrübe kattı. 

Bizler mesleğimizi severek yapıyor ve pet dostlarımızla çok mutluyuz. Onlara şifa dağıtmak ve onları sağlıklarına kavuşturmak için kendimizi yetiştirmekten hiç vazgeçmedik. Bilimsel gelişmeleri çok yakından takip ettik, teşhis ve tedavilerimizi en son gelişmeler ışığında geliştirdik. Bunca yıl içerisinde farklı konu ve uzmanlıklarda onlarca yurtdışı eğitim kongresine ve yüzlerce yurtiçi eğitime katıldık.

Şu anda kliniğimiz 600 m2 alana ve 250 m2 bahçe alanına sahiptir. Ekibimiz 4 Veteriner hekim, 5 Veteriner tekniker, 2 sekreterya, 1 muhasebe, 3 temizlik personeli olmak üzere 15 kişidir. 

Klinimiğiz Pazar hariç diğer günler 10.00 – 18.00 arası pazar günü ise 11.00 – 15.00 arası  pet dostlarımızın sağlığı için aktiftir. Aynı anda 40 yatar hastayı alabilecek kapasitede 3 ayrı hospitalizasyon alanına sahiptir.

Kliniğimiz; Dahiliye, Cerrahi, Doğum, Hematoloji, Dermatoloji, KBB, Nöroloji, Göz, Biyokimya, Fizik tedavi, PRP, Kök hücre, Homeoterapi, Akupunktur, Fitoterapi, Ozon, Elektrokemoterapi uygulamaları vb çalışma konularında geniş bir hizmet alanına sahiptir.

1999’ de beri pet dostlarınızın sağlığı için sevdiğimiz işi yapıyoruz ve daha da iyi yapmaya devam edeceğiz.

Uğur Bazan / Kurucu Hekim

Image icon
Ağrısız ve Mutlu Bir Dost

Bizim için pet dostlarınızın sizinle birlikte ağrısız ve mutlu bir ömür geçirmeleri en önemli hedeflerimizdendir. Bizler bu mesleği icra ederken sadece hastalıkları tedavi ederiz yaklaşımıyla hareket etmiyoruz.

Image icon
Zenginleştirilmiş Çevre ve İlgi

Pet dostlarınızla geçireceğiniz zaman değerlidir. Sizlerin ve onların psikolojisinin birbirine kesinlikle bağlı olduğu düşüncesinden yola çıkıyoruz.

Image icon
Doğru Beslenme Yönetimi

Yanlış Beslenme nerdeyse bir çok hastalığın kökeninde yatar. Bu yüzden hastalıklarla karşılamadan önce onları savuşturmanın en kesin yolu doğru beslenmedir.

Image icon
Özenli Bakım ve Tedavi

Hastalıklara yaklaşımımız ve aşılamalarımızın olmazsa olmazı güncel bilimsel gelişmelerin sıkı takibiyle bu programlarımızı oluşturmamızdır.

Bizim Farkımız Nedir?

Yıllardan Gelen Tecrübe Ve Çalışma Etiği

1999 Yılından bu yana kesintisiz bir şekilde bilimsel gelişmeleri takip ederek pet dostlarımıza en doğru sağlık hizmetini vermek için çalışıyoruz, güncel tedavi yöntemleri ve ilaçlarla en doğru tedaviyi sunuyoruz.

Tedavi Sonrası Takip

Pet dostlarımız tedavilerini tamamladıktan sonra da onların iyi kalıp, sağlıklarına tam olarak kavuştuklarından emin olana kadar ilgiyle takip ediyoruz.

Hijyenik Şartlar

3 temizlik personelimiz ile pet dostlarımızın konaklama süreci içerisinde maruz kalabilecekleri her türlü enfeksiyon ve hastalıklardan korunmalarını, düzenli olarak kaldıkları alanlarda en hijyenik şartlarda barınmalarını sağlıyoruz.

Lisanslı ve Yetkin Çalışanlar

Pet dostlarımızı çok seviyor onlara en iyi şartları sunmak için en yüksek çabayı gösteriyoruz. Gereken tüm belgeler ile birlikte sürekli güncellenmek adına katıldığımız eğitimlerin sertifikalarına sahibiz. Yetkinlik, ilgi ve çaba ile en iyi olmaya inanıyoruz.

  • icon-locationYeni Mah Deha Sok No.14 Silivri / İstanbul
  • icon-phone(212) 727 4751 | (535) 726 7951
  • icon-mailsilivrivet@gmail.com